6 January 2014

Preppy

Když jsem si tak v hlavě procházela minulý rok, došlo mi, jak dobrodružný vlastně byl. Víc jak půl roku jsem strávila ve Švédsku hlídáním dětí a zdokonalováním švédštiny, zdolala jsem horostěnu a naučila se běhat /rychlostí chůze/. Řídila auto a učila se být zodpovědnou sama za sebe, protože jinak to v cizí zemi ani nejde. Doufám, že letošní rok bude alespoň z poloviny tak dobrý...důrazně bych mu to doporučila.

Jelikož moje pelerína nepatří mezi věci praktické a na hlídání dětí stavěné, čekala na mě doma ve skříni více než rok. A když tu tedy kombinuji preppy a tartan, měla bych být vcelku in, což?

10 comments:

 1. tá posledná je aká super :)

  ReplyDelete
 2. V tomhle bych se asi necítila, ale tobě to tak sluší. :) Moc se mi líbí ta třetí fotka. A ten cop ... jakobych byla Marfušou a chtělo se mi brečet, že ta Nasťa(Kristina) má hezčí cop než já! :D

  ReplyDelete
 3. boží pončo !!!!! <3

  ReplyDelete
 4. Ach, máš také nádherné vlasy, bodaj by aj mne raz také narástli :) Pelerína ti podľa mňa veľmi pristane :)

  ReplyDelete
 5. Mně se ty peleríny vždycky hrozně moc líbily, ale asi bych je neunosila :-)

  ReplyDelete
 6. A ja myslim, ze by ses detem jako Mary Poppins mooooc libila :-)
  Ahoj
  Vladka

  ReplyDelete
 7. Ten kabátek je krásný a s tím copem jde hezky dohromady :)

  ReplyDelete
 8. To je super, já bych taky rád šel do Skandinávie hlídat děti, ale nemůžu nějak najít rodinu :( Umím obstojně norsky, anglicky bez problémů. Můžu se zeptat, jak si práci hlídačky ve Švédsku sehnala?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zkus stránku Aupair World, tak jsem práci našla.

   Delete